• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Odkurzanie
Pranie
Prasowanie
Umycie okna jednego zaciapanego
Umycie blatów i krzeseł
Teraz obiad trzeba... SZLAG! :baffled: A MOŻE STRAJK :confused:
Dobrze, że tata był trochę i się małą zajął, bo nie wiem jak cokolwiek bym zrobiła :eek:

ŁOJEEEEEEEEEJU..!!!!!!!!!!! MAŁY PASIAK JEST BOSSSSKI :-D:-D:-D:-D
 
O matuchno Rureczko!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE CUDO!!!!!!! I te skulone rączki! Te pasy i te rączki mówią: KCEM BYĆ ZNOWU UWIĘZIONA W BRZUSZKU! DLATEGO TAK PŁACZĘ WIECZORAMI! ALE JUŻ NIEDŁUGO ZAPOMNĘ O BRZUSZKU I BĘDĘ SIĘ CO WIECZÓR ŚMIAŁA! I ładnie spała :-)

Wioluś
wybacz! Już się poprawiam!
 
CORA a dajże spokój z podziwianiem :-p toż to są same podstawy! - dopiero zafajdane listwy przypodłogowe i stelaże krzeseł plus okichana krwią sofa :eek: TO dopiero wyzwanie! :baffled: Chciałam to dziś ogarnąć, ale Ufolek marudzi..... :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry