a ja juz bym chciala prac, prasowac i ukladac Zosiną garderobę... niestety kurcze ta komoda ikeowska strasznie ciezka i ani ja, ani m, ani my razem (duet ciężarnej z niepełnosprawnym powinien naprawdę zasłużyć na jakąś komedię!) nie damy rady jej przytachac a wszyscy akurat silni na wakacje wyjechali 
wczoraj byliśmy i najmniejsze rozmiary od 92!!!!

:* mea culpa, mea culpa, mea culpa 

