• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorki, ze zniknełam bez słowa ale złozył mnie ból głowy i dreszcze. Chyba przeziębienie i padłam pod kocem na kanapie. Teraz jeszcze gorzej się czuję więc się tylko żegnam. Miłych snów.
 
reklama
jestem ,Tom godzine walczyl ,zeby mi emotikony zainstalować ale lipa...
Edyta a Ty skąd masz ???
tylko u nas problem bo to slużbowy laptop i ma blokady...;/

MARY- mam nadzieje,ze to nie nerki ...a ktory masz d.c.??

MLODA- oj nie halo tata powiedzial..wierze,ze Ci przykro..trzymaj sie!

POK- hello..mam nadzieje,ze Ci mąż za bardzo nienabalagani :):)))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry