Lil - już po drzemce ??? Ja też wykorzystuję Mańka popołudniówki

))) Noce mam raczej średnio senne, to w dzień nadrabiam ;-)
pysia - brzuchole może identycznie wymiarowe, ale mój jakiś taki do przodu bardzo, spiczasty, może dlatego mam problem z sięganiem do krogulców

A imię Lilianna - cudowne

))) Laura - boskie

)))) Moja córka ma na drugie Laura

i bardzo żałuję, że nie dałam Jej tak na pierwsze, no ale 12 lat temu Victoria było tak mało popularne, a ja się w tym imieniu już w podstawówce zakochałam

)
rureczka - ja już nic o testach pisać nie będę, uparciuszek jesteś i kropka. Kciuki trzymam bardzo mocno

)
marcepanek - GRATULACJE !!! Uważaj teraz na siebie

))
just - tak mi przykro :-( zawsze to jednak raźniej z kimś bliskim. Ale nie martw się, w razie czego służę pomocą i myślę, że nie tylko ja ;-)
KOCUREK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE JESTEŚ ?????????????????????????????