Mamuś a dbasz jakoś szczególnie o odporność dzieci? Mój Maciuś niby dużo ma ruchu na powietrzu, ale zeszłej zimy to 3x był tak poważnie chory (raz angina, 2x oskrzela) plus kilka przeziębień - myślałam, że mnie trafi! Stąd moje obawy, bo bym nie chciała, aby mi Niunię zarażał....
Made z tym podpijaniem mleka to niezłe jaja! Ja początkowo planuję karmić piersią to myślę, że Maciuś nie będzie podpijał hehe

)) A w ogóle to teraz go położyłam - nakrył się kocykiem, pod kocyk wsadził dinozaura (maskotkę), przytulił do brzucha i sam do siebie gada: "U mnie w brzuszku jest dzidzia - na razie jej nie widać..." hehe - rozwalił mnie tym tekstem

To jest na razie jego reakcja na rodzeństwo