• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Made no szkoda :-( było by z kim posiedzieć na ławeczce... a tak,to zostaje w taką pogodę w domu siedzieć i się smucić :szok:

ZEN!!! hop hop! gdzie jeeeeeeesteś??????? :shocked2:
:confused:
 
reklama
uff nadrobilam hehe
niezla produkcja dzisiaj :)

ja bylam na zakupach i pozniej LM kupilam farbe do kacika malego :)
mama przyjedzie to pamaluje sie :)
w koncu ziemie dostalam do kwiatow wiec przesadzilam co trzeba i posadzilam nowe , ale nie wiem czy wyrosna ?? mam nadzeje , ze tak :)


Syneczki hej :) trzymam mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby sie w koncu udalo !! :)

witam od rana...Iwcia dzis o 5,45 sie obudzila i juz nie zasnela

wow ranny ptaszek :)

Witam się i ja po weekendzie! Jeszcze nie doczytałam co u Was, bo ten weekend mnie wykończył - jakbym na jakimś maratonie była. Ogólnie fajnie, ale fizycznie masakra i chyba hormony płaczu mnie wczoraj ze zmęczenia dopadły. Póki co ślę Wam buziaczki i czekam na Wasze weekendowe relacje! Miłego dzionka wszystkim!!!!!!!!!

oj skad ja znam ten hormon ;)) sama ostatnio placze ciagle hehe
wszystko mnie wzrusza nawet zwykle smsy :szok:


to i ja się witam porannie i poniedziałkowo z kawką w ręcę :)

U nas starania pełną parą poszły w tym miesiącu .... zobaczymy co z tego wyniknie, to pierwszy cykl po stracie

no to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))

Jezu dziewczyny was doczytać do normalnie jak przy książce formatu Potop :-D
Mam już wyniki już po siódmej rano byłam w laboratorium aż się ze mnie śmiały ;-) Nawet były tak miłe panie ,że powiedziały mi ,że specjalnie dla mnie wyniki będą migiem za dwie trzy godzinki. Ale dopiero teraz odważyłam się zajść no i wynik jest 276mlU/ml...
I teraz zastanawiam się czy po 72godzinach przyrost jest prawidłowy jak pierwsza była 122mlU/ml ?

przyrost dobry :) po cichu gratuluje :) teraz to chyba do gina trzeba nie ?? :)


cześć...

czytam, ale nie zarażam smutkiem :no::-( tata wyjechał, ale już tak na dłużej, zabrał wszystkie rzeczy :baffled:

Just nie smuc sie !!
chociaz az za dobrze wiem co czujesz ...ja mam tak za kazdym razem jak ktos odemnie wyjezdza :( teraz po siorki wakacjach tez dol
w sobote mama bedzie u mnie i juz sie boje co bedzie jak wyjedzie :( ehh ciezko tak daleko byc i z roku na rok ja jakos bardziej tesknie ...


Rureczka ja sie nie znam za bardzo , ale mi sie tez wydaje , ze za szybko na owu ... w kazdym razie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& zeby szybko przyszla :) i dala pozytywne efekty !!!

Mama ale juz ma dorosla coreczke :) super , ze sie cieszy ze szkoly :)

Made nowa laweczke ci stawiaja ?? :))

Pysia hej :) maniaczko pazurkow hehe
 
ewula - no nareszcie się odezwałaś :)))) Miałaś brzucha nam pokazać :-p Kiedy się wybierasz na połówkowe ??? Napisz jak się czujesz. Całusy :)))))))))))


pysia - ale ja mam krótkie ręce :-)))))) Tego argumentu już nie obalisz ;-p Jak po imprezce ? Soków się opiłaś ??? Pojadłaś grillowanych pyszności ? :-D Ile ważysz ??? :-D))) albo jak wolisz, ile Ci przybyło ? :)))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
asionek : wlasnie sprawdzam moje kosmetyki musteli i dumam na tym samym. napis z przodu na dzieciecej serii xprowadzili niedawno, ale na ciazowych faktycznie nic nie mam... w sensie nic z przodu " sans paraben" ... choc w skladzie niby tez nie, ale od 1 wyrzucilam karton i nie widze
hmmmmmmmm... no ktos na pewno sciemnia
zastanawiam sie czy sie na walede nie przerzucic choc zapach nie teges...

Podejrzewam,że tak jak z perfumami są inne kosmetyki na Polskę produkowane... :(

to i ja się witam porannie i poniedziałkowo z kawką w ręcę :)

U nas starania pełną parą poszły w tym miesiącu .... zobaczymy co z tego wyniknie, to pierwszy cykl po stracie
Hej Palemko:) Trzymam &&&&&&&

Mamuś ja już biorę po 3 :(

Lil miałam w tamtym miesiącu i nic. Teraz też mam iść, chcialam jak mi test wyjdzie, a one jak na złość nie wychodzą:wściekła/y:
Nie wściekuj się:) W końcu wyjdzie.

Mamuś i Domi pewnie już na cały dzień będzie w przedszkolu? Mój Maciuś od września zaczyna 4 godzinki. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ciągle chory tak jak niektórzy mnie straszą.

A Zuza z taką wyprawką to się nie dziwię, że nie może się szkoły doczekać hehe :)))
To zależy od dziecka czy łatwo łapie i od odporności:)

Mamuś a dbasz jakoś szczególnie o odporność dzieci? Mój Maciuś niby dużo ma ruchu na powietrzu, ale zeszłej zimy to 3x był tak poważnie chory (raz angina, 2x oskrzela) plus kilka przeziębień - myślałam, że mnie trafi! Stąd moje obawy, bo bym nie chciała, aby mi Niunię zarażał....


Made z tym podpijaniem mleka to niezłe jaja! Ja początkowo planuję karmić piersią to myślę, że Maciuś nie będzie podpijał hehe :))) A w ogóle to teraz go położyłam - nakrył się kocykiem, pod kocyk wsadził dinozaura (maskotkę), przytulił do brzucha i sam do siebie gada: "U mnie w brzuszku jest dzidzia - na razie jej nie widać..." hehe - rozwalił mnie tym tekstem :tak: To jest na razie jego reakcja na rodzeństwo :tak:
Ja daję Nince tran,zaczyna działać dopiero po kilku miesiącach regularnego stosowania ale trzyma długo.
Nina jak chorowała non stop tak teraz przeziębienie i angina nie są nam prawie znane:)

Jezu dziewczyny was doczytać do normalnie jak przy książce formatu Potop :-D
Mam już wyniki już po siódmej rano byłam w laboratorium aż się ze mnie śmiały ;-) Nawet były tak miłe panie ,że powiedziały mi ,że specjalnie dla mnie wyniki będą migiem za dwie trzy godzinki. Ale dopiero teraz odważyłam się zajść no i wynik jest 276mlU/ml...
I teraz zastanawiam się czy po 72godzinach przyrost jest prawidłowy jak pierwsza była 122mlU/ml ?

Gratki:) Kiedy masz ginka?Nie dzisiaj?

cześć...

czytam, ale nie zarażam smutkiem :no::-( tata wyjechał, ale już tak na dłużej, zabrał wszystkie rzeczy :baffled:

Bidulko:(

A ja padam na pysk,dopiero weszłam do domu,od 8 rano biegam...remont,praca,dzieci...mam na stanie 1 dziecko więcej bo do Oliwki koleżanka przyjechała
Nie mam na nic siły.
Jutro mam ginekologa i wieczorem idę na badanie do prawa jazdy,biorę się w końcu za to
 
reklama
made włąsnie mąż nie zgrała zdjęć z aparatu;( czuje sie dobrze, apetyt wrócił na całego i musze uważać zeby waga za bardzo nie szalała. a wy dużo przybrałyście?
połówkowe 2lub 3 września już sie nie moge doczekać;)

rurka ja o ile dobrze pamiętam miałam polecenie działać między 11-16dc przy clo więc tak rób i piep**** testy;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry