O
oliwkakarolina
Gość
Ewula ja jestem anty karmienie piersią więc co do odciągacza nie pomogę.Butelki Chicco antykolkowe super,Avent ok,Nuby mega świetne (też antykolkowe).
Podgrzewacz miałam ale uzyłam ze 2 razy...jakoś wolałam swoje sposoby podgrzewania
A sterylizator?Chyba zbędny gadżet...garnek z wrzątkiem,wrzucasz smoczki i umyte butelki,wyparzasz w tym porządnie i gotowe
Co do smoczków do ssania i butelkowych to wiem,że dzieciątka się szybko przyzwyczajają dlatego ja używałam różnych i nie miałam problemu,że np dziecku nie odpowiada nowo zakupiona butla innej firmy
Podgrzewacz miałam ale uzyłam ze 2 razy...jakoś wolałam swoje sposoby podgrzewania
A sterylizator?Chyba zbędny gadżet...garnek z wrzątkiem,wrzucasz smoczki i umyte butelki,wyparzasz w tym porządnie i gotowe
Co do smoczków do ssania i butelkowych to wiem,że dzieciątka się szybko przyzwyczajają dlatego ja używałam różnych i nie miałam problemu,że np dziecku nie odpowiada nowo zakupiona butla innej firmy
Ostatnio edytowane przez moderatora:
))))))))
Buziaki Kochana, i sikamy dalej :-))))) Zapchajmy smuteczki ciastkami, czekoladą czy miską budyniu