mademoiselle
Fanka BB :)
pysia - łoj tam...mi też powiewa
Same krogulce z pięć kilo będą ważyć 

))))
rureczka - ufffffff, aż mi ulżyło czytając Twój post :*:* Nie wolno Ci się tak załamywać !!!!
ewula - najwyższy czas abyś w końcu odpoczęła od tych mdłości
) Same dobre nowiny. Jak zgracie fotki, to nie zapomnij o nas ;-) I koniecznie przed połówkowym się pokaż i przypomnij, bo u mnie skleroza jak obwód brzucha
))))
Ja do tej pory przytyłam 9 kg
Same krogulce z pięć kilo będą ważyć 

))))rureczka - ufffffff, aż mi ulżyło czytając Twój post :*:* Nie wolno Ci się tak załamywać !!!!
ewula - najwyższy czas abyś w końcu odpoczęła od tych mdłości
Ja do tej pory przytyłam 9 kg

Ostatnia edycja:
ja jutro do hurtowni kosmetycznej się wybieram, to może też jakiś zakupię
Laktator miałam z Medeli - zwykły ręczny, użyty na samym początku parę razy, kiedy to walczyłam o laktację. Butelki mam z Tomme Tippee - polecam z czystym sumieniem.
