cześć babki

byłam zawieść dzieci do przedszkola i od razu pojechałam do Lidla po spożywkę ,ale....ponieważ całkiem niedaleko jest moje ulubione centrum ogrodnicze to

))))))))))))
no i mam nowe nabytki-floksy różowe przepieknie pachnące i 2 rodzaje traw kwitnących-boszzzzz jakie cuda

)))
no i 1 doniczka i 1 kwiat domowy przybył
Ewcia powitać i oczywiście ukochaj synka
Palemka- jak boli jajnik to znaczy ,że pracuje-dzia-łaj-cie

))) a ja &&&& pozaciskam
Jos- nie miej już focha co ??
Młoda -korzystajcie z pogody
Wiola- u mnie tak wieje,ze mało głowy nie urwie!!!
Lil cześć ..miłej wizyty.
Oliwka- jesteś dobrą mamą dlatego tak się martwisz...masz sytuację rodzinną nie halo to i stres masz ,ale..bedzie dobrze-mąż nie da Wam krzywdy zrobić.
buziaki 4all