

A dzień dobry babolki
Ale wieeeeeeeeeeeje w Gdyni


kurka wodna niby ładna pogoda, ale taki wiatr, że wyjść na spacer nie ma jak

głowę mi urwie, a Remek ma jeszcze taką śmiesznie dużą główkę

więc chyba jego by nie zwiało
witam się z kawusią i ciasteczkami




które wcale nie idą mi w doopkę

Lil Ty masz na tym zdjęciu 33lata????

wyglądasz jak małolata, chciałam powiedzieć, że Maciuś ma taką fajną młodą mamę, a Ty mówisz o takich liczbach, to jakaś pomyłka, ale ja Ci w akt urodzenia zaglądać nie będę


super mamuśka z Ciebie
Jos Robaczku

Ty zakupoholiku



też bym tak sobie poszalała po sklepach

co do trampek, to ja bym z miłą chęcia przygarnęła wszystkie kolory i fasony z Conversa

kooooocham trampki!!!

a szczególnie mi się podobają czerwone, do tego granatowe spodenki typu St.Tropez i biały tshirt, lub koszulka w paski biało niebieskie MARINERO
Wiolka kupuj trampki babolu!!!

trzeba się odmładzać, a nie lat sobie dodawać
Mama z tymi kwiatkami, to masz kręcioła ;-) ja nawet jednego kwiatka w domu nie mam
Made koleżanko lansiaro


spaceruj sobie spaceruj, korzystaj z pogody na maksa, nie znane są nam kolejne dni i zapowiedzi pogodowe
pytałaś o
Kocurka, więc Maleńka Czarna i jej mama strrrrasznie zabiegane są i z internetem słabiutko
Rurreczko trzymam kciuki &&&&&&
Marcepanku serdecznie gratuluję

oby wszystko przebiegało jak należy, bez niespodzianek
hmmmm


co to ja miałam jeszcze napisać??? eee... skleroza
