lil_maja
Fanka BB :)
Co do laktatorów - ja miałam ręczny avent, a musiałam dużo pracować nad laktacją, ręce mi odpadały, mleko nie chciało lecieć - załamana byłam i w przypływie rozpaczy kupiłam elektryczną MEDELĘ. Ale zanim mi ją dostarczono nagle przyzwyczaiłam się do ręcznego AVENTU, mleko pięknie leciało - a z tym elektrycznym masakra! Poleciała kropelka i koniec! W dodatku hałas denerwował Maciusia! Natychmiast go sprzedałam za pół ceny - więc tylko na tym straciłam. Dla mnie ręczny avent to rewelacja - bo ma taką nakładkę silikonową masującą - a TT też to ma?
Sprawdziłam - TT też nieźle wygląda...
A póki co ucinamy sobie drzemkę z Maciusiem. Buziaki!
Sprawdziłam - TT też nieźle wygląda...
A póki co ucinamy sobie drzemkę z Maciusiem. Buziaki!
Ostatnia edycja:
znowu w krzakach siedzicie???? 



Mi chodziło, w którym tygodniu ciąży byłaś na tych zdjęciach