mademoiselle
Fanka BB :)
pysia - najzwyczajniej w świecie chciał być uprzejmy 

))))))))) mój listonosz to się zachwyca mną na każdym kroku.....:-))))))))))))))))) cholera, tylko, że on stary 


Maluj pazura na niebiesko !!!! :-)


))))))))) mój listonosz to się zachwyca mną na każdym kroku.....:-))))))))))))))))) cholera, tylko, że on stary 


Maluj pazura na niebiesko !!!! :-)

:-)
jak spcerowicz??? My dzisiaj w domu cały dzionek, bo okrutnie wieje i pada przelotnie
ale mój towarzysz Remigiusz
zapewnia mi atrakcje, więc nie jest tak źle, chociaż chciałoby się pogadać z kimś dorosłym
bo ja gaduła jestem 
Ja wcześniej nawet lakieru do paznokci nie miałam