lil_maja
Fanka BB :)
Pysia sorki za te wykrzykniki!!!!!!! Chyba dziś emocje mnie ponoszą - a może po prostu za dużo drożdżówki zjadłam!!!!!!!
O MATKO MAM 106 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może coś źle zmierzyłam!!!!!!!!!!
Made no ja się zastanawiam czy na porodówkę nie pojechać z pomalowanymi paznokciami od nóg - w razie gdybym nie zdążyła domyć paznokci hehehe Ale mi to łatwiej chyba całe palce pomalować niż w paznokcie ucelować....
O MATKO MAM 106 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może coś źle zmierzyłam!!!!!!!!!!
Made no ja się zastanawiam czy na porodówkę nie pojechać z pomalowanymi paznokciami od nóg - w razie gdybym nie zdążyła domyć paznokci hehehe Ale mi to łatwiej chyba całe palce pomalować niż w paznokcie ucelować....
Ostatnia edycja:
))))
Świetny jest