mademoiselle
Fanka BB :)
pysia - z tym kupowaniem to się nie spiesz, bo ja kupiłam , a jeszcze dostałam trzy w prezencie :-)))))
Lilu - nie no, nie chodzi o to, ze jakoś specjalnie mi to spać nie daje, ale nie chciałabym żeby z tego powodu cierpiał
Patrząc na niego, myślę, że to taka maleńka kopia mojego małża, niby wygadany, kontaktowy, a w rzeczywistości typ samotnika
) Ot, taka przekora :-))))
Lilu - nie no, nie chodzi o to, ze jakoś specjalnie mi to spać nie daje, ale nie chciałabym żeby z tego powodu cierpiał
Patrząc na niego, myślę, że to taka maleńka kopia mojego małża, niby wygadany, kontaktowy, a w rzeczywistości typ samotnika
Ostatnia edycja:
))))) Natomiast mam pudełko, w którym jest wszystko co związane z Mańkiem, od karty ciąży, wyników badań, pierwszych zdjęć, opasek szpitalnych, wyrwanej karteczki ze szpitalnego łóżeczka z wszystkimi jego danymi, aż po ostatni pogryziony smoczek :-)))))