Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A ja SE jeszcze przyszłama co !!!
Asionek - ja tam nikogo na siłę przekonywać nie będę, nie powiem, że wszystkie moje zakupy były czy są do końca przemyślane, ale co do dzieci, to staram się korzystać z doświadczenia starszych, a przede wszystkim opinii lekarzy różnych specjalizacji)) No tak już mam, że wolę spać spokojnie :-))))
Cześć dziewczyny...
Nie będę dziś zaśmiecała forum moim podłym humorem...
Wizyta dzisiejsza totalna porażka...pan G tak się spieszył ,że USG nie trwało dłużej niż 10s po czym stwierdził brak widocznego czegokolwiek...potem dziękuje do widzenia ot cała wizyta...aaa i za tydzień na powtórne USG...to ja już sobie poczekam na mojego Gina ,albo poszukam innego...
Pysia, to już lada moment) i nie zakładaj z góry, że mleka nie będzie
![]()
no duży, duży już jest w porównaniu do noworodków
A PROSZĘ BARDZO, SAMA ZOBACZ:-)
ewcia u mnie 32tydzień - a Twój synuś duży chłop pewnie już jest jak ma 3 miesiące - ale zleciało
Wiolka wiem, że laktator przydatny ale hmm... a jak się okaże że u mnie będzie licho? pfu pfu oczywiście... nie no kupię raczej
eeee elektryczny? czuła bym się niczym krowa podłączona pod "dojarkę"![]()
jak zobaczyłam, że elektryczny laktator kosztuje ponad 350 zł, prosty model Aventa
to zrezygnowałam i kupiłam ten TT i zostałam mile zaskoczona, ale fakt, trzeba się napracować 
HAAHAHA Boogie!!!!!!!!!! Ja idę w ślady Kuby Wojewódzkiego i wieku 50 lat zamierzam wyglądać wciąż tak samo hehe)) Tylko partnerów nie zamierzam zmieniać na wciąż młodszych i młodszych hehe
Z moim mi dobrze
) A jak u Ciebie humorek dziś????
Pysiu jak będzie kiepsko z mleczkiem to laktator tym bardziej się przyda!!!!!!!!!! Mi się dzięki laktatorowi laktacja podniosła!!!!! Ale ciężka robota to była - to fakt!!!!!!!!!
Wioluś ja też w sumie lubię sukienusie i spódniczki, ale ponad pół mojego życia nie mogłam dostać damskich butów na swój rozmiar (hehehe!!!!!!!!!), musiałam chodzić w męskich butach (hehehe!!!!!!!!!!) i chyba stąd ten mój styl (hehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Palma mi odbija!!!!!!!!!!
bądźmy wszystkie niczym Kuba Wojewódzki 

ewcia a tego no raczke da sie odczepic? bo tam zawsze ja go mylam to raczce dawlam swiety spokoj:-)
just u nas tez tak wieje... masakra jakas.lepszy juz dzis nastroj?
pysia z poczatku moze byc cienko z mleczkiem ale wlasnie po to jest laktator zebys sobie sciagala i dzieki temu rozkreca sie produkcja mleczka... a poza tym bedziesz ciala wyjsc np na zakupy , sciagasz mleczko i zostawiasz malego z odpowiedzialna osoba...wiem ze pewnie teraz ciezko ci pomyslec ze pojdziesz gdzies bez synusia :-)
ewcia ale wy sliczni jestescie...a zdjecia jakie profesjonalne...super

ewcia : powtorze sie : zdjecia piekne))
just : fajny taki styl))) tez lubie
a kwiatkow w domu tez nie mam i nawet nie probuje w nie inwestowac, bo po 2 dniach zapomnialabym o podlewaniu
wiolka : tylko patrzacy sie zbulwersowanym wzrokiem - nic mi to nie robi, za to jak mi sie zdarzy uslyszec jakas uwage to mnie strzela, ale to juz inna historia, podesle kiedys opis na pw
marcepanek : ozesz gin... lysle ze na widok pecherzyka za wczesnie jeslit o 5tc! ale jemu tak czy owak juz za wizyte nie plac, niech kto inny mu sponsoruje wakacje, ty poczekaj na swojego sprawdzonego lub znajdz innego, poleconego najlepiej !
u nas tez dzis wieje jak cholera, poldek sie ekscytuje, biega po domu, pokrzykuje... wiatr to na niego wplywa jak na mnie zamknieta o 10:05 sephora
kinga : HEEEEJ ! 100 Lat zycze!!!! jak sie urodzinki udaly???Jak filipek? Gotowy na nowy rok przedszkolny ????
![]()
ja tam nigdy w ziemi nie lubiłam grzebać i nie mam kwiatów z własnego wyboru, zapominam o podlewaniu, o przesadzaniu, o jakiś tam odżywkach, jedynie rósł mi jak na drożdżach na starym mieszkaniu bambus
ale jemu tylko wystarczy dużo wody nalać 
jeszcze muszę tylko się dowiedzieć jak to się obsługuje 
więc ręczny jak najbardziej pasuje:-)