Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
&&&& za jutro
A ja pojechałam z mężem do Tchibo i zgadnijcie co kupiłam?Tenisówki))) heheh różowe,przecenione
No i z nowej kolekcji spodnie dresowe 3/4 i bluzę,2 podkoszulki na ramiączkach,zestaw 3 małych doniczek z ziemia i nasionami do hodowli ziółek)) I kilka drobiazgów,jest kilka fajnych rzeczy przecenionych dla dzieci,też wzięłam
A jutro do KappAhl po rzeczy dla małych jadę bo jest nowa kolekcja i są świetne kurtki i buty![]()
co to jest za nazwa tego testu co marcepanek robiła?
kupiłam mlodemu karuzele;-) jutro wstawie foto :-)
młody od 20.30 śpi ciekawe czy przespi cala noc.
Ja tymczasem uciekam nyny;-)
dobranoc;*
ucałujcie dzieciaczki i poglaskajcie brzuszki !!;***
Krótko mówiąc DZIĘKI LASKI!!! ;-)
mlodamamusia test zwie się Clearblue DIGITAL ,ale są dwa rodzaje tych cyfrowych ten co ja robiłam pokazujący tygodnie i jest jeszcze taki co pokazuje plus lub minus.
Ja dziewczyny wszystko rozumiem ,że teraz może być jeszcze za wcześnie ,choć jak byłam w ciąży tej przed Nikolą w 4tyg mój GIN pokazał już mi groszka. Ale to już nawet nie o to chodzi. Bardziej boli to ,że zapłaciłam za wizytę 100zł (50zł wizyta +50zł USG) a on nawet nie przyłożył się do swojego obowiązku za który przecież płacę...normalnie pacjentka za pacjentką jak do rzeźni...nie wiem może się bardzo spieszył no ale AŻ TAK BARDZO? Wizyta łącznie z USG nie trwała dłużej niż 5minut licząc z moim rozebraniem i ubraniem się...
Dobra nie ważne uciekam bo znów smęcę...