mama05
prrrryy szaaaalona :))
jestem i ja -dzieci w przedszkolu,ja mam juz ciepłe bułeczki,zaraz robie śniadanko..kawa błogo pachnie-
na temat pogody sie nie wypowiadam bo szkoda gadać
Marcepanek przez Twój test miałam dzis sen ,że sama testuję
) ale ,ale ...ja sikałam na test ,który -uwaga-z moczu wykrywał betę
) hahahaha iiii..wyszło mi 100 
wariactwo te sny..
Młoda- pozdrawiam równiez
Asionek no pracowity dzień wczoraj..zobaczymy jak dziś ..
Lil wizyta coraz bliżej
)
pozdrawiam 4all
na temat pogody sie nie wypowiadam bo szkoda gadać
Marcepanek przez Twój test miałam dzis sen ,że sama testuję
wariactwo te sny..
Młoda- pozdrawiam równiez
Asionek no pracowity dzień wczoraj..zobaczymy jak dziś ..
Lil wizyta coraz bliżej
pozdrawiam 4all
zawsze tak jest...
;-)
To chyba jednak zdrowa będzie!!!!!!!!!