Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
czesc wszystkim
a u mnie od rana nieciekawie, Iwa kaszlec zaczela i wymiotowac sluzem , juz mi 3 razy zwymiotowala.wydaje mi sie ze znowu krtan .podalam jej leki i zobaczymi...
jedyna przyjemnosc od rana to przytulanki z mezem tuz przed jego wyjsciem do pracy:-)
Hej Kobitki)))
Ja tylko na chwilkę, bo zaraz golenie, malowanie pazurów i takie tam niewielkie poprawianie urody :-) Lecę na 13:00 do lekarza, a czasu coraz mniej.
Miłego dnia życzę i do później. Buziaki))))
DZIEWCZYNY NIE DALEJ NIŻ 30 MINUT TEMU ZROBIŁAM TEST CIĄŻOWY WYNIK JAKI MI POKAZAŁ TO DWIE ŚLICZNE KRECHY !!!!!!!!![]()
![]()
![]()
No t druga to bladziocha jeszcze bo okres miał przyjść wczoraj max dziś i nie robiłam z porannego moczu a takiego zbieranego przez 30 minut po śniadaniu ale jednak jest![]()
![]()
![]()
Oby teraz przy tej nadżerce się pięknie zagnieździła moja zygotkapo obiedzie biegnę po drugi test i witaminki a co trzeba potwierdzić wspaniała nowinę
a 22 ginekolog![]()
![]()
Chciałam się podzielić i już Wam tyłka nie zawracam, wiem że smęciłam dlatego nie wbiłam się w waszą grupkę.
Trzymak kciuki za Was wszystkie a i tak będę podczytywała systematycznie.

DZIEWCZYNY NIE DALEJ NIŻ 30 MINUT TEMU ZROBIŁAM TEST CIĄŻOWY WYNIK JAKI MI POKAZAŁ TO DWIE ŚLICZNE KRECHY !!!!!!!!![]()


!!! Grtulacje !!! Witaminki na tym etapie nie są potzrebne, raczej kwas foliowy !!!