• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ciotki się lansują...kurka a pogody niby nie ma za dobrej...chyba sobie pokupywały podomki ocieplane,tudzież przeciwdeszczowe:))))
 
reklama
Dzień dobry :-)

wróciliśmy ze spaceru właśnie, kurka wodna wiatrzrzrzrzrz u nas niesamowity, ale i słońce świeci, więc poszliśmy na spacer mimo tego okropnego wiatrzyska, ja mam fryzurę wiatrem czesaną, każdy włos sterczy w inną stronę :dry:

ale co tu tak pusto????

Sir Remigiusz Franciszek leży sobie właśnie z gołą pupiną i się wietrzy :-D

Młoda ile kosztowała Twoja karuzelka? Rafik słodycz, całuj ode mnie w pupinę ;-)
 
Just karuzela kosztowała 54 zl ;-)
Kurcze u mnie w mieszkaniu tak zimno ze młody nie moze sobie polezeć z gola pupinka;-).
Ucałuj Remika w czółko;*
Oliwka nie no Made chyba sie nie lansuje na wizycie:-D

maluje pazzzurki:-D
 
just chcemy remika !! Chcemy remika :-d:-d


Własnie zapukała sąsiadka dają dla małego kurteczke czapeczke i ogrodniczki ;-):-)A kilka dni wczesniej znajoma mamy przyniosła karton i reklamowke ciuszków dla Rafika.
Z czego połowa jest niesety za mała ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry