młodamamusia18
DziekujeBogu ze cie mam;*
Zniknął mi suwaczek !!;/
MADE !!!!!!!!!!!!!!!!
gdzie jesteś?!!!!!
MADE !!!!!!!!!!!!!!!!
gdzie jesteś?!!!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

dobre jesteśmy! 

no ale rym
;-) 
( przepraszam )
ja pokaże swoje :-)Jestem. Bardzo zadowolona.
Owulacja JEST, pani doktor powiedziała, że piękna i książkowa, i że testy z allegro i niektóre z apteki są do d*** i dlatego mi nie pokazuje. Mam 2 pęcherzyki jeden 15x16 mm drugi 17x16 mm. Pękają przy 18x18 mm, więc umówiłyśmy się na piątek, wypisała mi receptę na pregnyl i w pt po usg będzie zastrzyk, wtedy dunga dunga i mam nadzieję upragniona ciąża))))))))))))))))))))))))))