• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Rurka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mam nadzieję,że wyjdziesz taka samo zadowolona jak ja wczoraj:))))
 
Rurreczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)

Młoda śpi :tak: jak się nawet wybudzi przy zmianie pieluszki, to zasypia ładnie przy cyczku :tak: mój zuch ;-)

dziękować cioteczki, dziękować, Remigiusz sam Wam kiedyś to napisze :-D
 
Just dokładnie tak :-D

kurcze . czekam az młody sie obudzi wykapać go dać flache i lece na solar :-D

JUST
jestesmy niesamowite !!!!!!!
Rafał 5.06. Remigiusz 5.06
Ja 26.09 TY 25.09 ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heloł po pracy:))

MŁODA,JUST- chłopaki jak malowane :))))))

Rurka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!

Made ??????????????????????


a ja mam nowy hybrydowy- oberżyna i serdeczne palce ze zdobieniem :))
na twarzy mam maseczkę i popijam piwko..
mąz na siatce ,dzieci śpią-ja i bb :)))))


pozdrawiam wieczornie ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry