Asionek31
Fanka BB :)
Asionek a bo niedługo zostanę tutaj jedyną staraczką![]()
no co ty !!! a nawet gdyby co napewno sie na wydarzy
ASIONKU, w ciazy to co innego. :-) Szczegolnie w III trymestrze. I po co te wyrzuty sumienia?? Masz meza, niech sprzata, pierze, gotuje, prasuje a Ty lez, pachnij, pieknie wygladajPo porodzie nabierzesz powera.
.
moj maz pracuje w takich godz. , ze raczej nie za wiele porobi ... ale luz przynajmniej mam troche motywacji zebyc cokolwiek zrobic
No dobra.......
Jedna kreska;(((((((((((((((((((((((
nic, zero, null(((((((((((((((((
Jeszcze rano powtórzę, ale przynajmniej ciśnienie już ze mnie zeszło....znowu nic....
ja jednak potrzymam do rana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pochowłam dziś ojca o 14, potem była stypa, pogrzeb był "piękny", jeśli można tak to ująć w słowo, wpadłam do Was na chwilę, pewnie nie będzie mnie jakiś czas, musze sobie to wszystko jakoś poukładać i pogodzić się z losem
wyrazy wspolczucia
Po porodzie nabierzesz powera.
przykro mi , ale mimo wszytsko mam jeszcze nadzieje, zasługajesz na to bardzo