mademoiselle
Fanka BB :)
Olivka - przecież w bursie powinna być stołówka
))
Kocurek - no właśnie, albo pomyślałam o takich ceratkowych nakładkach na przewijaki
))
))))) po raz kolejny dałam się zdemaskować hahhahahaaaaaa
Kocurek - no właśnie, albo pomyślałam o takich ceratkowych nakładkach na przewijaki
))))) po raz kolejny dałam się zdemaskować hahhahahaaaaaa
