• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Olivka - przecież w bursie powinna być stołówka ;)))


Kocurek - no właśnie, albo pomyślałam o takich ceratkowych nakładkach na przewijaki ;)))
:-D))))) po raz kolejny dałam się zdemaskować hahhahahaaaaaa
 
reklama
Made na luksusy przyjdzie czas:))) Od soboty dopiero!
A teraz siedzę w pracy z kilogramem ciastek od których mnie mdli i nadal jestem głodna.Za 2godziny mam pociąg do Koszalina,jadę na grupę i cholera nie leży mi jechanie na głodno,zwłaszcza,że wracam o 21.
Mam zapłacone jedzenie w najlepszej restauracji w mieście ale leje nieziemsko bez przerwy a mąż ważny projekt pisze:(((( i nie może mnie zawieźć...
 
oj dziewczyny dziewczyny...
oliwka kocurek ci taka dyskretna aluzje rzucila ze mozesz jej podeslac te ciach a ty nic no:-)
kotej ja mam pol kg ciastek, bratowa wczoraj przywiozla jak na kawe przyjechala i co? leza , patrzec na nie nie moge
 
dziewczyny biore sie za zrazy ktoras preferuje? to chyba moja pierwsza zachcianka ciazowa od kilku dni za mna chodzily.

a ja z mila checia :)

Lilly hehe widze dzisiaj ty masz akcje renowacje :)

Oliwka moze do biura cos zamow na cieplo ?? :)

Made fajnie , ze pas doszedl :) komoda super trzymam &&&&&&&&&&& zeby udalo sie cos fajnego wylicytowac :)

smaze pierogi :) zaraz bede szamac :)))
 
Kocie ja Ci z chęcią ciasteczka podrzucę:)))
Jest ich ok 30kg:)
różnorodne:)

Asionek z chęcią ale czekam aż mąż się oderwie od kompa...nie mogę mu przeszkadzać bo się z rytmu wybije a dzisiaj musi wniosek zakończyć bo jutro rano go zawozi do Gdańska...Nie bardzo wiem co on chce a nie będę w ciemno celować...czekam...
 
reklama
UWAGA! UWAGA! Porwano mnie !!!!! Jestem zakładnikiem własnej lodówki :-D)))))))


Asionek - a z czym masz pierogi?


Oj dziewczyny, nie macie litości....u mnie na razie suchy prowiant, a gdzie tam jeszcze do zapachu :eek:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry