mademoiselle
Fanka BB :)
Kocurek - spałam jak niemowlak
Byłam raz siku, i jestem jak nowo narodzona :-))))
Chyba nasza mary i Sergii są jeszcze gdzieś w środeczku
))) Stawiam na listopad
Bo Józefina ma na styczeń i ewula również :-))))
A Wiola na maj
I kto tam jeszcze ???
A Lilu ????? Przecież Lilu jest po Kocurku i Asionku
Byłam raz siku, i jestem jak nowo narodzona :-))))Chyba nasza mary i Sergii są jeszcze gdzieś w środeczku
Bo Józefina ma na styczeń i ewula również :-))))
A Wiola na maj

I kto tam jeszcze ???
A Lilu ????? Przecież Lilu jest po Kocurku i Asionku

Ostatnia edycja:


więc nie umiem powiedzieć czy to to