ewula00
szczęśliwa ;)
made dziękuje ze pamiętałaś
mama ???????????? niemożliwe jeszcze sie pojawi na pewno
rurka napisz jak tam przedszkole
babeczki dziś dowiedziałam sie ze kuzynka od której wziełam wóżek i fotelik własnie zaszła w 3 ciąże
ale w z wiązku z tym poszukuje wózka najlepiej wielofunkcyjnego z fotelikiem i opcją montowania na stelażu. Jakie macie wóżeczki i jakie są wasze doświadczenia?
mama ???????????? niemożliwe jeszcze sie pojawi na pewno
rurka napisz jak tam przedszkole
babeczki dziś dowiedziałam sie ze kuzynka od której wziełam wóżek i fotelik własnie zaszła w 3 ciąże
ale w z wiązku z tym poszukuje wózka najlepiej wielofunkcyjnego z fotelikiem i opcją montowania na stelażu. Jakie macie wóżeczki i jakie są wasze doświadczenia?
Makaskra, ile forumkowych dzieciaczków w drodze