mademoiselle
Fanka BB :)
Paulina - Wszystkiego najlepszego dla Was
))) Oby wszystkie marzenie się spełniły, dzieci zdrowo rosły, a Wy nieustannie się Kochali :-)))
Kolczyki z Apartu powiadasz...no, no, to Ci mąż prezent piękny sprawił
) Koniecznie kiedyś pokaż 
Jeszcze raz najlepszego
O! Jest! Moja Koleżanka od lury
)))))
Sergii - witaj :-) jak sprawy prawne się mają? Ruszyło coś do przodu?
Kolczyki z Apartu powiadasz...no, no, to Ci mąż prezent piękny sprawił

Jeszcze raz najlepszego
O! Jest! Moja Koleżanka od lury
))))) Sergii - witaj :-) jak sprawy prawne się mają? Ruszyło coś do przodu?
Ostatnia edycja:

Ale już się uspokoiło ;-)
Na razie tylko korespondencja listowna, czekamy na rozprawę... Ale terminu jeszcze nie ma 
a jeszcze co przyjdę, to ktoś częstuje ciastkami, pierogami, chałwą....a ja serca nie mam odmówić :-))))))
zupełnie przypadkowo, udam głupa....bo umiem