paulina.pro
Fanka BB :)
Made-dobry plan
!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
co też mi na myśl przyszło...... przecież do jakiegokolwiek zalania jeszcze z rok czasu 
A właśnie... może już gotowe..??? Zaraz wracam :-)
i jak? Ogór ukiszony??? :-)
Im bardziej o tym mówię, myślę, tym bardziej się boję....może gdybym wiedziała jak to będzie wyglądać od A do Z, ten stres by się zmniejszył, a tak? Trochę jak ciąża bez USG - cieszy - bo widzisz, czujesz, ale brakuje tej pewności czy wszystko w porządku
Chciałabym już być po rozmowie z lekarzami.
Ręczę własną głową, a mam do niej niejaki sentyment 