młodamamusia18
DziekujeBogu ze cie mam;*
Kocurku pysia ja z Just kochana chciałam się ściagac i co ?
urodziłyśmy w ten sam dzien :-);-)
urodziłyśmy w ten sam dzien :-);-)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
urodziłyśmy w ten sam dzien :-);-)



Nadal się kuruję, ale to, co pochłania mój czas, to nauka do egzaminu, więc za dużo mnie nie ma.
A poza tym byliśmy z M. na zakupach i tak mi zleciał dzień... :-) Niunia mi tak fika koziołki, że aż mnie budzi! 
Ostatnio jest przeaktywna, co mnie cieszy! We wtorek wizyta u lekarza, a 26.09. u położnej. :-)
Powodzenia z zakupem! A jak samopoczucie? :-)
a ty kochana jak się czujesz ;-)