hej

jak pusto ... myslalam , ze bedzie kilka stron do nadrabiania hehe
cos mnie plecy bola wrr
ogolnie to zaczyna wszystko na dole mnie bolec ... coraz lepiej
asionek nooo... mlodej mamusi Rafałek rośnie jak szalony... oj będzie kiedyś przebierać w synowych :-) Zmienił się, że szok

))
oj tak zmienil sie bardzo

dzieci tak szybko rosna kurcze ....
Ja też się witam

nie dane mi było pospać, nawet w sobotę. Ł. poszedł to pracy i jak to on rano: to mnie trącił łokciem, to coś upuścił, to drzwiami łupnął...
wrr wiem co czujesz :/ moj tez jak wstaje to mnie budzi , teraz troche go nauczylamzeby z laski swej ciszej sie zachowywal i jest lepiej , ale wczesniej porazka
a mnie taki nerw bierze , ze bym mu leb ukrecila hehe , ja rano do milych nie naleze ...
witam sie sobotnie, wstalam dzis idealnie jakies 5 min przed synkiem o 8h40
maz odsypia tydzien pracy, po poludniu zrobimy zmiane
milego dnia wszystkim zycze !
fajny plan

moj w pracy, jutro ma wolne
powiedz mi Jos moze na pw , jakie pieluchy bys polecila z tych tanszych dostepnych tutaj ?? narazie kupilam 1 i 2 orginalnych pampersow , ale pozniej pewnie bede szukac jakis tanszych co by z torbami niz pojsc hehe i tak patrze sobie co maja tutaj ciekawego i jakos nie wiem ktore warto wyprobowac
Hej Rurka! Hej Jos!
U mnie Maciuś chory, zaraz idzie do lekarza, ja mam plamienia, ze stresów prawie dzidzi nie czuję, mam kłopoty przed spaniem. Ale dla mnie na szczęście, że jest sobota, nie będę dziś sama - więc jakoś może odetchnę.
Jos a we Francji dzieci też tak chorują w przedszkolu?
kurcze zdrowka dla malego !!
a ty dalej plamisz ?? moze wez meza i na IP pojedz ?? chociaz ci ktg zrobia i moze sprawdza co sie dzieje
oby przeszlo i sie nie stresuj !!!
tez jestem ciekawa jak tutaj w przedszkolach , a w zasadzie w szkole

)