mary-beth
Fanka BB :)
Mary mam podobny wózek tylko ze firma X - Lander dziękuję ;* wszystko ok ;-) Rafik własnie socbie "spaceruje" po łożeczku ;-) i perdzi hehea ty kochana jak się czujesz ;-)
Młodamamusia - dziękuję, całkiem nieźle, oprócz przeziębienia i bólu zatok...
Już mi nawet tak gnaty nie dokuczają jak wcześniej, ale to chyba zasługa akupunktury i fizjoterapii. :-) Ogólnie kuruję się domowymi sposobami i raz jest lepiej, raz gorzej. Super, że Rafałek tak się rozwija i rosnie! :-) Oby tak dalej!
a ty kochana jak się czujesz ;-)
az mnie ciary przechodza hehe


A oczęta faktycznie - jak pięciozłotówki, takie duże!