hej
wlasnie wstalam z drzemki

))
lil : ja tez mysle ze to moze byc czop, moze bedzie sobie odchodzil spokojnie kilka tyg
ale jak dzis jestes sama to jedz moze na pogotowie, bo jednak powtarzaja sie krwawienia czy podbarwienia... ja juz bym dawno pojechala sprawdzic od czego to, po co kusic los???
asionek : zaraz wysle pw
u nas pochmurno, chyba bedzie padac
made : uprzejmie informuje ze wynik cukru - nie wiem

mam juz wyniki ale pierwsze 3 wyniki sa powyzej normy a kolejne 3 ( w tych samych parametrach jednostkach) sa ok, wiec juz nic nie kumam i maz w pon. przefaksuje je do ginka bo akurat to labo w ktorym bylam teraz tego nie robi automatycznie, jest na miejscu lekarz ktory je analizuje, tylko z eja poszlam w sobote przed zamknieciem i juz pana nie bylo... wiec musze czekac!
co do daty porodu to mi sie do tej pory ( u mnie + znajomych) sprawdzily bardziej poslkie terminy

ale u mnie liczone jak u asionka
podobnie mamy okres tylko ja 2 m-ce pozniej
5.03 a data wyznaczona na 19.03
i mysle ze zaszlam faktycznie po 18 tym ( 18? 19? gora 20) bo wczesniej maz byl w delegacji a w niepokalane poczecie nie wierze
