mademoiselle
Fanka BB :)
KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pysia wyprzedziła nas wszystkie :-) Ma już synka :-))))))))))))))))))))
Nie znam szczegółów, bo odczytałam dopiero sms'a, w którym informuje mnie o tym właśnie CUDZIE. Jest wymęczona, więc nie będę Jej teraz zakłócać spokoju......
Pysiu- BUZIAK dla Ciebie i Synka
Pysia wyprzedziła nas wszystkie :-) Ma już synka :-))))))))))))))))))))
Nie znam szczegółów, bo odczytałam dopiero sms'a, w którym informuje mnie o tym właśnie CUDZIE. Jest wymęczona, więc nie będę Jej teraz zakłócać spokoju......
Pysiu- BUZIAK dla Ciebie i Synka

