• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no i co Kocurek zarty hehe , kurcze wykrakalam :szok:
no to mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& , pozdrow Made :))
kurcze , ale jaja hehe

tez mam skurcze i brzuch juz sie napina bez wzgledu na to czy leze czy siedze , a najgorzej w nocy jest :/ kazde przekrecanie , wstanie na siku to brzuch glaz az ...
ale maly rusza sie non stop teraz ...




My dziś w domku siedzimy z Maciusiem i tak pewnie cały tydzień będzie...Tyle mam z przedszkola :-D

Hej Asionku! Ja na pewno niespodzianki nie zrobię -a Ty się szykujesz? :-)

hehe taaa szykuje sie hehe psychicznie chyba :))
stracha mam wsumie coraz wiekszego ...
 
Zdziwiłam się okropelnie, że to już dziś...!!!
made pisała, że woli mieć to już za sobą :)

asionku no właśnie... twardy jak skała co rusz, a w nocy to już niemożliwie twardy..!! To musi być strasznie niekomfortowe dla maluszków :szok:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry