paulina.pro
Fanka BB :)
Młoda i jak może być?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
serge a ja tak sobie niby nic mnie teraz nie boli , nic nie meczy ale samopoczucie do bani...za chwile musze sie isc wykapac i szykowac na kurs ...Lukasz dzis nie da rady przyjechac wczesniej wiec mala musi isc do babci a tam dzieciaki ktore wczoraj podziebily mi dziecko ... wkurza mnie to...wiem ze mala bedzie chora
Mam nadzieję, że Iwusia się jednak wybroni od przeziębienia...
No i powiedz mi jeszcze, Kochana, co z tym naszym spotkaniem w B-ham?Dziewczyny nie wiem czy tylko mnie boli tak głowa czy was też? Pogoda fatalna szaro buro i deszcz ,głowa zaraz mi pęknie .....

mozna go robić od 10tyg ciąży :-)

