hej
lil : hej ! zazdroszcze drzemki... moj L. spal dzis 2,5h a ja nie moglam zasnac, jak mlot lezalam i dumalam i nic... a teraz padam!
serg : nie jets powiedziane ze bedziesz miec bole spojenia, ja w pierwszej ciazy nie mialam NIGDY, anwet w czasie porodu nie czulam zeby cos sie rozszerzalo
kocuro : no ty ty nastepna!!!! na nic grzeczne ustepowanie miejsca asionkowi
)))))
mloda : hej ! dizekuje dobrze w miare czuje... choc drzemka by sie przydala!!! a ty ???
wiolka : zdrowka dla iwci, moze nic sie nie wykluje...
lil : hej ! zazdroszcze drzemki... moj L. spal dzis 2,5h a ja nie moglam zasnac, jak mlot lezalam i dumalam i nic... a teraz padam!
serg : nie jets powiedziane ze bedziesz miec bole spojenia, ja w pierwszej ciazy nie mialam NIGDY, anwet w czasie porodu nie czulam zeby cos sie rozszerzalo
kocuro : no ty ty nastepna!!!! na nic grzeczne ustepowanie miejsca asionkowi
mloda : hej ! dizekuje dobrze w miare czuje... choc drzemka by sie przydala!!! a ty ???
wiolka : zdrowka dla iwci, moze nic sie nie wykluje...



Ale dużo leżałam po powrocie i przeszło no i na szczęście już się nie powtórzyło ;-)
Twój Teść wymiata!!!!! :-)
Chociaż z drugiej strony - czuję się tam tak, jakbym do przedszkola wróciła 
:-)*