Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
, lepiej siedź jednak i się nie ruszaj, chociaż ja jednego dnia nie miałam w ogóle horyzontów na poród-długa, zamknięta szyjka, a na drugi dzień rodziłam samamary lekarz nie daje mi nawet tygodnia...Mała waży 3400, szyjka jest totalnie miękka, główka maksymalnie przyparta....
![]()
A_JA_ MU_SZĘ_ WY_TRZY_MAĆ_ DO_ SO_BO_TY
Zasiadłam w fotelu, zacisnęłam nogi i nie ruszam się NIGDZIE![]()
Agapa - to i Pysię skreśl, bo już urodziła! :-)
Kocurek - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
Ojeju, to jeszcze Kocurek, Lil, Asionek i... JA!!!![]()




Ale Cię rozumiem, bo sama jestem w stresie 

oliwka : na jaka torebke cie naszlo???? u mnie jets to samozblizaja sie moje urodziny i co roku zazwyczaj dostaje "niespodziewanke" torebke
i sobie wlansie powoli zazczynam szukac czegos w sam raz na okazje
![]()
Oświadczam, iż nasza droga koleżanka made będzie miała cięcie już dzisiaj o godz. 14.00
Cóż... w takim razie Zennnnnnnnnn....![]()
![]()
![]()
& & & & & & & & & &
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
. . . . . . . . . . . .
Nasza koleżanka made urodziła cudownego chłopczyka- boryska, 3500 gr i 53 cm i jest szczęśliwa
poproszę o napełnienie szkła i wzniesienie toastu za naszego Zygmusia Vel Boryska![]()