Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Agapa grunt to się spełniać w swojej roli :-)
Hej Zizi - widzę, że wszyscy dziś jacyś leniwi...A pogoda jak w środku lata....
Witaj Jos - ja też dziś od 4 nie śpię i jakoś tak do bani.
Nie wiem czy to kwestia tego dnia czy co, ale dopiero do mnie dotarło, że jak o 4 rano poszłam do kibelka, to musiałam przebrać piżamę, bo była strasznie mokra w kroku - tak na szybko pomyślałam, że to przez to, że wczoraj sobie czopek clotrimazolum włożyłam i mi to lekarstwo po prostu nad ranem wyleciało - ale teraz sobie myślę, że aż za mocno to wszystko mokre było. Jak Wy macie po takich czopkach nad ranem???
A do tego mam moje jazdy z M. cały czas, a czas jakoś tak szybko leci... 
