Czarny Kocur
Made by Made :*
Oj tam dziewczyny
PAX
;-)
Pojadłam, popijam herbatkę, cieszę się wolną chwilą
zaraz kolację z synem zrobię i chyba padnę
))) Tylko jak w nocy wstanę... zimno brrr.. jednak jeszcze nie grzeją, nabrali mnie ;/
PAX
;-)Pojadłam, popijam herbatkę, cieszę się wolną chwilą
Ostatnia edycja:


tzn rozumiem, bo całkiem niedawno miałam podobne problemy, ale teraz patrzę już z innej perspektywy 

o nieee przegapiłam!