E
EEnil
Gość
Ninka jest mistrzynią
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
, dlatego najbezpieczniej jest kiedy leży na macie-chociaż zaczyna po niej wędrować
Ehhh, zrobiłam, co mogłam. Mam nadzieję, ze zdam! A teraz 19.11. ustny! 
Po egzaminie byliśmy jeszcze u mojej mamy na obiedzie, i ogólnie byłam po całym dniu padnięta. Ręka mi spuchła pod koniec dnia i ból był okropny! :-( Myślałam, ze z tego zmęczenia się wyśpię, ale nie...
O północy sąsiad zaczął puszczać muzykę tak głośno, że szok i to takie badziewie, że myślałam, że padnę! 

Co za idiota! I tak do jakiejś 3.00, kiedy go w końcu policja uciszyła. Tak więc nie wyspaliśmy się za bardzo... 

Hej kochane! Ciężko mi Wam odpisać, bo ciągle coś wyskakuje - nawet jeszcze torby ze szpitala nie rozpakowałam.....tzn. mała ciągle śpi, ale Maciuś wymaga teraz dużo uwagi, powinnam może teraz z nim się pobawić, ale od rana chciałam coś tu napisać, więc już może jak zaczęłam to skończę :-) Ale oczywiście już nie pamiętam co komu miałam odpisać!
Przede wszystkim dziękuję Wam za komplementy dla Martynki - są super super miłe!!!!!!!!!! Buziaki dla Was!!!!
Mary a jak wynik egzaminu?????????????? Kochana już Ci naprawdę malutko do końca ciąży zostało - wtedy udasz się do SPA, tam porządny masaż i będziesz jak nowa! Dla dzidzi naprawdę warto pocierpieć - a w ogóle to prześliczne imię dla małej wybraliście! Szkoda, że w Polsce nie ma takiego imienia - bardzo mi się podoba!
Sama nie wiem, trudny był. Zobaczymy.
Kochana, super, ze niunia taka grzeczna, oby jej tak zostało! :-)