witam sie i ja
a ja nie wypije z wami ani inki ani kawy bo ma swoja miete:-)
chyba przeziebienie mie bieze , glowa mi peka ,czuje ze nos mam pelen tak jakbym zaraz katar miala dostac.
just moze zdjecie Remika na dobry poczatek dnia?jak samopoczucie?
palemko a jak u ciebie? jak pierwsze zajecia ?
kocurku ty chudzino 36 rozmiar? juz od 3 lat nie pamietam jak to jest sie miescic w ten rozmiar:-/
jos pasuje ci brzuszek i co ty gadasz o tylku...jestem pena ze jak urodzisz to chwila moment i bedziesz taka jak przed ciaza jak nie chudsza
asionek jak synus?
mary za wyniki egzaminu&&&&&&&&&&&&&&&&
serge fajnie ze sie pojawilas
lil milo czytac ze mala spi i daje wam sie na spokojnie przyzwyczaic do nowej sytuacji
karola mnie korci ten twoj spiworek, tylko pytanie czy Iwa bedzie chciala w nim spac, teraz w ciagu jednej nocy z 5 razy ja przykrywam:-)