asionek : nie moge dzwonic do tesciowej i sie wyzyc...Nie teraz... w soboite jedziemy na wakacje do niej, pozniej ona ma przyjechac ok. 20.11 wiec ze tak powiem jatrzenie jej teraz byloby bardzo niedyplomatyczne 
za chwile ebdzie mi bardzo potrzebna ... no nic...padnie na kogos innego
super ze sie wysypiasz! ja tez juz czekam tylko na to i przede wszystkim wlasnie TO SIKU przeklete !!!!!!!!!!!!
za chwile ebdzie mi bardzo potrzebna ... no nic...padnie na kogos innego
super ze sie wysypiasz! ja tez juz czekam tylko na to i przede wszystkim wlasnie TO SIKU przeklete !!!!!!!!!!!!