paulina.pro
Fanka BB :)
oho i cisza na forum
a ktoś wie co tam u Made słychać? my jutro śmigamy na szczepienie więc będę powoli się żegnać, a to na pożegnanie- mój mały deszczowy człowiek- to prawda że nie ma złej pogody-jest po prostu źle dobrane ubranie
Zobacz załącznik 399546
a to mój 3 mies. skarb
Zobacz załącznik 399547 Zobacz załącznik 399548
buziaki i dobrej nocki
a ktoś wie co tam u Made słychać? my jutro śmigamy na szczepienie więc będę powoli się żegnać, a to na pożegnanie- mój mały deszczowy człowiek- to prawda że nie ma złej pogody-jest po prostu źle dobrane ubranie
Zobacz załącznik 399546
a to mój 3 mies. skarb
Zobacz załącznik 399547 Zobacz załącznik 399548
buziaki i dobrej nocki

szalejesz 


powiedz, kiedy małej zdefiniował się kolorek oczu.. ?? Ja się nie mogę doczekać, jakie moja będzie miała ..
dołączam się do klubu "Różowy szlafroczek" 
i nadal nie skonczone, w sumie w przeciągu miesiąca wydałam 1000