• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Paula,BOSKIE cudeńka te Twoje dzieci:))))))

Marcepanku,hej:)
Najadłam się jak opętana:)
Zjadłam 2 kiełbasy smażone z cebulką,bułka,banan i gruszka:)
Mam ochotę poprawić bitą śmietaną ale nie chce mi się robić:)
 
karola hey ;-)
paulina
Maciuś dzielnie zniósł przeprawę przez szpital ,ale niestety czeka go długie leczenie. Teraz co 3dni tj dwa razy w tygodniu musimy robić badanie moczu i niestety o kontaktach z rówieśnikami może zapomnieć. Jego odporność jest już wyjątkowo nadszarpnięta i łapie chorobę ,za chorobą ,a to niestety grozi nawrotem.
Poprzez bakterię która zaatakowała jego układ moczowy wystąpił zespół nerczycowy. Stąd teraz przez najbliższe pół roku czekają go tak częste kontrolne badania moczu. Pierwsze pół roku jest decydujące gdyż jeśli nastąpi nawrót czeka go wtedy jakaś terapia nie pamiętam dokładnie nazwy ,ale coś pochodne od sterydów.
Teraz szybciej się męczy ,ale prócz śladu na rączkach od wkłuć nie widać zbyt wielkiej różnicy. Tylko ,jak nie robi siku dłużej niż dwie godziny ja zaczynam się stresować bo pierwszy objaw choroby to skąpomocz bądź w ogóle brak moczu.
 
hej

paulina : slodkie masz szkraby :)))

marcepanek : zdrowka dla maciusia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rurka : cudenko :) tak sie ciesze, az sie wzruszylam! tyle sie wyczekalas, juz pewnie ie wierzylas ze takie cos zamieszka w twoim brzucu a tu prosze :) serduszko pod serduchem :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) buziaki i dbaj o siebie !!!!!

kolorowych wszystkim!
 
Marcepanek trzymam &&&&&&&&&&&&& napewno bedzie ok !! duzo zdrowka dla Maciusia :))


asionek ja tez zanim mialam wlasne dziecko myslalm ze wszystkie dzieci takie malutkie ciagle spia, niestety zycie zweryfikowalo moj tok myslenia:-)

no wsumie tak co ja pisze hehe , ja ?? ktora podobno nie spala wogole , bo darla ryjka od rana do nocy :) biedna mama az cud , ze na 2 dziecko sie zdecydowala :)

Dziewczyny jestem po wizycie. Wszystko bardzo dobrze. Pomiary super, jest serduszko. Termin porodu jednak na 04.06.

Przedstawiam Wam naszego Dzidzia :-D
Zobacz załącznik 399513Zobacz załącznik 399514

cudne fotki i fasolka :)) gratki raz jeszcze !!! ehh kiedy moj taki byl hehe

Ja powiem tylko ,że u mnie na 80% będzie synuś ,ale Gin nie daje sobie na razie nic odciąć bo 100% pewności będzie miał na połówkowym za 4tyg ;-)
[/QUOTE]

super nowinki :) pewnie juz zostanie syneczek :)))

oho i cisza na forum

a ktoś wie co tam u Made słychać? my jutro śmigamy na szczepienie więc będę powoli się żegnać, a to na pożegnanie- mój mały deszczowy człowiek- to prawda że nie ma złej pogody-jest po prostu źle dobrane ubranie;)
Zobacz załącznik 399546

a to mój 3 mies. skarb
Zobacz załącznik 399547 Zobacz załącznik 399548

buziaki i dobrej nocki

jejku sliczne masz pociechy :) a mala jaka usmiechnieta !! cudnie !!

Paula,BOSKIE cudeńka te Twoje dzieci:))))))

Marcepanku,hej:)
Najadłam się jak opętana:)
Zjadłam 2 kiełbasy smażone z cebulką,bułka,banan i gruszka:)
Mam ochotę poprawić bitą śmietaną ale nie chce mi się robić:)

o matko hehe i jeszcze bita smietana :szok: szalejesz :-D


dobrej nocki !!
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok: kupuję czapkę z misia i kożuch, -3'C w połowie października???????????? Ja się pytam gdzie tu sens???????:no::no::no::no::no:

i nie ma komu ciepłych bamboszków i kawusi przynieść, tylko mus wyjścia z łóżka :shocked2::no::shocked2::no::shocked2::zawstydzona/y:
 
Ooo boogie już lecę z futrzastymi paputkami i ee Cappucino a la de Lur- może być..?? :-):-D Aha - PW bardzo proszę ;-)

paulina naprawdę piękne dzieci :tak: powiedz, kiedy małej zdefiniował się kolorek oczu.. ?? Ja się nie mogę doczekać, jakie moja będzie miała ..

marcepanku miło, że wpadłaś :-) Życzę synkowi dużo zdrówka :tak:

carola lepiej mieszasz, aniżeli kocurek, SZACUN :-D:-D

asionek :)...pysia :)..lili :)...MADE..(!) JAK MALUSZKI ???:-)

naga sos się udał..?? Czym go ściemniłaś? Może się nauczę sosy robić :-p

jos pospałaś ślicznoto jedna.??? ;)))))))))))

mary melduj się proszę :)))))))))))))))))))

wiolu jak samopoczucie dziś, porcelana odeszła na dobre..???
 
Ostatnia edycja:
reklama
komu kakało ?????????????? komu komu ??? Bo ide do domu ???!!!
tlo36vi.gif
tlo44oc.gif


Boogie, kocurro
- witajcie :-):-):-)

marcepanku - dawno Cię nie było, życzę zdrówka dla małego, powinnas teraz popróbowac jakimis naturalnymi metodami powzmacniac jego układ odpornościowy, to ważne, probiotyki, soki ze swiezo wycisnietych owoców, woda z miodem, sok z żurawiny , polecam:tak:

rurka - fajna fota, też taką mam


Koszt kolejnego leczenia kanałowego wczoraj 300 zł :wściekła/y:i nadal nie skonczone, w sumie w przeciągu miesiąca wydałam 1000:wściekła/y: zł na 3 zęby w tym żaden nie jest skonczony. Mam równoczesnie robione 3 zęby kanałowo i na samą myśl o dentyscie chce mi się płakać, jutro znowu wizyta, a ja jestem cała obolała :shocked2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry