LIL, sama w szoku jestem. Myślę, że to jednorazowe. Śpi w łóżeczku Księciunio :-) i normalnie za dnia jest 2h czuwania na 2h snu. Nocki śpi z przerwami co 2h na cycusia od 19 do 8, 9. Pewnikiem przez to, że mój jadłospis jest baardzo okrojony hehe, staram się też, żeby każdy dzień wyglądał podobnie (stałe pory snu, kąpania, spacerków, itp.), a w nocy nie gadam z nim, nie reaguję na uśmieszki, tylko wręcz mechanicznie biorę, karmię plus ewentualne przewijanie, odkładam. Czasem pogada jeszcze, ale nie płacze i sam usypia. Każdy dzidziol inaczej, bo mojej siory mała, to ani tak, ani siak- darła się prawie cały czas. Teraz jako już duża panienka ma diagnozowane podejrzenie o adhd, ale ja tam w to nie wierzę. Po prostu ma taki charakterek.
PAULINKO, Majunia duża dziewuszka już. A jak uda nam się pojechać w lubuskie, to mały prezencik mam dla Księżniczki

jaknie, to wyślę.
My szczepienie mamy 19tego. Ciekawe ile mój Klusek waży...
Zmykam, bo zaczyna się wiercić w końcu. Już się stęskiłam.
RURKA, kolorowych. Odpocznij sobie