paulina.pro
Fanka BB :)
hej wieczornie
Maja już śpi, Danio kończy bajeczkę
Karola to nie fair-ja nie widziałam foteczki:-( za to niedługo się uśmiechnę po trampeczki z outletu coccodrillo bo mój syn uważa je za najlepsze kapcie na świecie
, normalnych kapci nie chce nosić
ale za to ja się pokażę
z moją córcią-przypomnę że ma ona 3 mies. a ja mam 163 cm wzrostu, taka duża już moja babeczka
Zobacz załącznik 399766
Maja już śpi, Danio kończy bajeczkę
Karola to nie fair-ja nie widziałam foteczki:-( za to niedługo się uśmiechnę po trampeczki z outletu coccodrillo bo mój syn uważa je za najlepsze kapcie na świecie
ale za to ja się pokażę
Zobacz załącznik 399766

