• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej wieczornie

Maja już śpi, Danio kończy bajeczkę

Karola to nie fair-ja nie widziałam foteczki:-( za to niedługo się uśmiechnę po trampeczki z outletu coccodrillo bo mój syn uważa je za najlepsze kapcie na świecie;), normalnych kapci nie chce nosić;)
ale za to ja się pokażę;) z moją córcią-przypomnę że ma ona 3 mies. a ja mam 163 cm wzrostu, taka duża już moja babeczka;)
Zobacz załącznik 399766
 
reklama
Mary kurka ja aż takich bolesnych skurczy przepowiadających nie miałam! Jak były bolesne to już była AKCJA P!!!!! Ale zobaczymy jak się u Ciebie potoczy...Dzidzia już na pewno bezpieczna i to jest najważniejsze!
A co do Maciusia nie cały czas jest źle - dziś się porządnie wyspał i jest o wiele lepiej - ma jednak swoje bunty - np. zaczął się rzucać na podłogę z histerią - a wcześniej nigdy tego nie zrobił! Ja niestety wiem, że muszę pozostać twarda i nie ustępować - ale boję się, żeby nie czuł się odtrącony. Co do przedszkola to w zeszłym tygodniu nie chodził, bo był chory, wczoraj był, dziś już znowu nie, bo kaszl się nasilił...Więc oczywiście jest dużo plusów przedszkola, ale to chorowanie mnie załamuje głównie ze względu na niunię! Ona jeszcze taka słabiutka pod względem odporności....

Ja się szykuję do spania już, ciekawe jaka nocka będzie - jak będzie tak jak wczoraj to palnę sobie w łeb jutro rano....także jak mnie nie będzie na BB to wiecie o co chodzi hehe :-D:-D:-D

Paulinka ale Wy śliczne jesteście!!!!!!! OBIE!!!!!!!!!! Mogę zapytać ile masz lat?? Tak młodziutko wyglądasz!!! I jeśli masz 163 cm wzrostu to ja przy Tobie olbrzym hehe!!! Mam 180 cm :-)
 
Ostatnia edycja:
Paula,śliczna laseczka jesteś:)
I rok młodsza,ja 83' :)
Z kapciami nie ma problemu bo mieszkam obok Outletu,dzisiaj nawet byłam po czapeczkę dla Niny,taką przejściówkę.
Jutro też chcemy iść po kapcie bo mała zażądała nowych:) Jakby co to dawaj znać:)

A co do fotek to zapraszam na FCB:)
 
dobra Karola idę cię szukać na fb;)
a co do kapci to interesowały by mnie trampeczki rozmiar 27 najlepiej na jednego rzepa,


oki już cię mam na fb;)

Lilu-a ty może stara już jesteś co?;)
 
Ostatnia edycja:
Jestem :-) młody śpi, a przy okazji ululał się mój Pan :-D ja już wykąpana, pachnąca czekam na dokument o ośmioraczkach, tylko nie pamietam na którym kanale.

JOS, za drogi interes z tym babycook. Poradzimy sobie z moim parowarem :tak:

Idę poczytać co naskrobałyście
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry