• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
paulina : u mnie na m6 w kazdy wtorek leci 7 sezon, 6ty przegapilam a do 5 ogladalam tv + kuferki na dvd kupuje :)
ale nadrobie, moze tez na you tube skoro mowisz ze tam mozna obejrzec :)
 
PAULINKO, faktycznie młodziutko wygladasz,:-) Pewnie kupując mężulowi piwko musisz dowód okazywać :-D

LIL, mnie niedługo 3 z przodu wyskoczy, więc też jakoś młodzieńczo się nie czuję

Dziewczyny wejdźcie na www.iitv.info tam są wszelakie seriale
 
Z niechęcią ( bo z zazdrości!) mówię, że wyglądasz bardzo ładnie. Nie jak na 3 miesiące po porodzie. Normalnie ja się chyba załamię



na wspominki mnie wzięło... oglądam zdjęcia z ostatniego wypadu w Tatry... ehh, niedawno na Czantorie ledwo wlazłam...
 
Ostatnia edycja:
Libby ty się nie załamuj bo co będzie z moim przyszłym zięciem?;)ja sobie postanowiłam że dam sobie pół roku na powrót do formy i jeszcze trochę do efektu pełnego mi brakuje;)

oki, pranie powieszone, mała coś marudzi, mykam do spania, pozdrawiam i dobrej nocki
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry