jestem

rok starsza
rureczko : dziekuje za zyczonka

co do leku to niestety nie pomoge, bo nie mam pojecia co sie z polskich lekow bierze w ciazy

ale dziewczny sie zejda jak wstana to pewnie cos ci poradza
oliwka : zdrowka dla ninki !!!
asionek : no panic!!! malego chroni cyc i tak latwo nie zlapie zobaczysz!

ciesze sie zepodoba ci sie karmienie cycuchem i ze dajesz rade

fajne sa pierwsze chwile ssania co, normalnie euforia jak u narkomana

moj swego czasu jak mnie widzial, jak mi twarz wlasnie jakis euforyczny hormon zalewal, to na mnie wolal "junkie"

tudziez "tete de junkie"
wiecie co ...jestem taka zmeczona i podminowana psychoicznie ciaza, ze czuje sie na lat nie 26 tylko przestawione : 62... myslalam ze bede mega dola lapac w te urodziny a tu niespodzianka

od rana wpakowaly mi sie do lozka 2 niedzwiedzie spiewajac 100 lat, obcalowaly, powygupialy sie, posmialy ze starej matki

maz napisal mi list milosny ale na wesolo, normalnie humoreska o mojej wiecznej mlodosci moich wiecznie "przespanych" 2-5 godzinnych nockach

O moim bolu plecow odpowiednim do wieku

mysle ze bede caly dzien ryczec myslac o tym, a teraz przez ten jego list mam normalnie polewke z samej siebie ... korzystam bo nie wiem kiedy przerodzi sie to w czarna rozpacz
mary, libby : BIG DZIEX
