młodamamusia18
DziekujeBogu ze cie mam;*
JOS Wszystkiego najlepszego !;* Sto lat !;*
dzień dobry ;-)
Carolinee zdrowka dla NInki ;*
Rureczko ja brałam septolete jak mnie gardło bolało .;-) zdrówka zycze !;*
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij








Tak się poświęcił procentowo za zdrowie córci, że mała nie przeziębi się przez najbliższe 100 lat hehe
mam nadzieję.... A na koncie ubyło przez to jakieś ze trzy zera, a co z przodu to nie chcę myśleć nawet..... 



GrrrrrRRRR gggggRRRRRRRRRR..!!!!!!!!!!!! Wyglądacie prześlicznie 
:-):-):-)
:-)
&&&&&&&&&&& za powrót serduszka do pełnej formy !!!