E
EEnil
Gość
Widziałam po oczkach,że chora...widać od razu po niej.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
wyślę Łukasza po pracy jeszcze po rutinoscorbin i coś na zbicie gorączki. Mam nadzieję, że szybko przejdzie! Ehh jak nie urok to ...
Czytałam, że takie noworodki to do 20 godzin na dobę śpią!!! Wiem, że są różne dzieci - ale żeby tak prawie nic nie spać! Ty albo G tak macie?? Bo w sumie ja śpioch jestem - może kurczak ma to po mnie...A jak w ogóle Twoja przyjaźń z laktatorem??? Ja już ze swoim się zaprzyjaźniłam :-)
Wrzuciłam na dno któregoś pudła i nie chcę go znać !! Nigdy nie używałam i nie będę .. brrrrrrr..!!!!!!!!!! Na samą myśl robi mi się słabo ... Mam fobię 
i robi tysiąc rzeczy na raz
i w ogóle czasem nie śpi po dwie doby
Zgodnie chcemy, żeby nasza córeczka była bardziej po mnie
Ale może już jest pozamiatane...



'
no to powiem Wam, że Remik pobił wczoraj swój własny rekord
do 13 od 8 miał na stanie 4 UWAGA opis zawiera drastyczne sceny!!! potężne, żółte kupy... to była chyba cała spacerująca wycieczka, tylko w ratach




czyżbyś:TU TEKST Z OBRAZA 



