• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
yyy zaraz, nie no zerknę do książeczki.... 6865g :-) niestety ma pleśniawkę i musiałam mojemu superprzystojnemu panu pediatrze cycka pokazać a ja kutwa miałam na sobie niewyjściowy cychalter! :baffled: Dostaliśmy nystatynkę. Pleśniaweczka mikroskopijna moim zdaniem, ale jak kazał...

pewnie, że po szczepieniu taki cyrk nam robi
 
hahahahahahha

carola, just : usmialam sie po pachy :) a teraz mi to bardzo potrzebne :)
syn artysta a maz poeta, ale nie byle jaki poeta tylko poeta-finansista :) hahahahaha bardzo dobre polaczenie
zostalam rozpieszczona jak dziadowski bicz :)))))))))))))
cos mi w tym smierdzi, ze chyba maz JEDNAK widzi ze mam dosc ciazy, zmeczenia i wszystkiego i chcial mi naparwde umilic choc jeden dzien z 9 m-cy meczarni ... czyli jednak WIDZI ...hmmmmmmmmm....

libby : oby nocka byla w miare :)

uciekam do jutra!
 
Ostatnia edycja:
Jos-to super że mąż w końcu się domyślił a jak dla mnie ciąża powinna trwać 7 mies. najwięcej bo potem już się wymięka;)

ja po kąpieli, peelingu i balsamowaniu wszystkim co ma w nazwie ujędrniające;)
oki zupka na jutro się ugotowała-krupniczek
zgarniam męża do łóżka i dobrej nocki wszystkim
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry