sergeevna
Pysiołkowa Mama
Paulina no dzięki Bogu tak, mamy się wyprowadzić. I tylko to mnie przy "życiu" trzyma
Sęk w tym, że daty wyprowadzki jeszcze nie ma... Równie dobrze może nam to zająć tylko 2 tygodnie, a równie dobrze - o zgrozo
- po porodzie dopiero... 
Kocurek Gabrysiątko dokopie
Akurat ostatnio w kopaniu zdobywa kolejne poziomy zaawansowania! 
:-)
Sęk w tym, że daty wyprowadzki jeszcze nie ma... Równie dobrze może nam to zająć tylko 2 tygodnie, a równie dobrze - o zgrozo
- po porodzie dopiero... 
Kocurek Gabrysiątko dokopie
Akurat ostatnio w kopaniu zdobywa kolejne poziomy zaawansowania! 
:-)

Ale najważniejsze pamiętam: "Je ne comprends pas"