Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
mary sliczny brzuszek i albo ty masz maly brzuch jak na ten tydzien albo ja mialam wielki z Iwa . wydaje mi sie ze ja wiekszy mialam . ile masz cm?
a samopoczucie ?hmmm jak oszczany hydrant , za przeproszeniem:-)
mary 109 cm to tak normalnie... a wielkosc brzucha chyba o niczym nie swiadczy...
a ja tobie zycze zebys juz niedlugo sie rozsypala i zeby te bole rak po porodzie przeszly
:-) Może mi datę porodu wykraczesz? 
Sergeevna - a no wykrakałaś!:-) Może mi datę porodu wykraczesz?
Mary no tak mi się w oczy rzuciła data 17 listopada... ;-)
U siebie stawiam na jeden z 3 terminów - 3 lub 13 lub 20 grudnia ;-) Nie wiem czemu, ale tak jakoś mi się "czuje"... ;-)